Start»Aktualności»Prezentacja nowego miernika H30 Televes

Prezentacja nowego miernika H30 Televes

Prezentacja nowego miernika H30 Televes

Prezentacja nowego miernika H30 Televes

Prezentacja nowego miernika H30 Televes

Prezentacja nowego miernika H30 Televes

Nowość od Televes

Film : Pokaz miernika H30

 

Mierniki z serii H30 są lekkimi, podręcznymi urządzeniami, zawierającymi wszystkie funkcje niezbędne do instalacji oraz rozwiązywania problemów sieciowych DOCSIS 3.0 w systemach telewizyjnych przy użyciu zarówno cyfrowej modulacji CAM jak i analogowych sygnałów NTSC.

Urządzenie to po raz pierwszy jest dostępne jako ekonomiczne oraz przenośne narzędzie pracy, posiadające funkcję cyfrowego przetwarzania w czasie rzeczywistym, które zapewnia instalatorom laboratoryjną precyzję pomiarów.

Miernik jest wystarczająco tanim rozwiązaniem aby zostawić go podłączonego do stacji czołowej i używać go wyłącznie do wykonywania zdalnych pomiarów oraz kontroli w celu zapewnienia długoterminowego monitorowania lub rozwiązywania trudnych do identyfikacji, przejściowych problemów w sieci. 

Zarządzaj swoim miernikiem oraz wykonuj pomiary ze smartfona, laptopa, tabletu lub innego urządzenia podłączonego do Internetu. Idealne rozwiązanie dla testów  sygnałów w stacjach czołowych oraz szerokopasmowych sieciach dystrybucyjnych. Zostaw swój miernik H30 podłączony do stacji czołowej i zdalnie wykonuj pomiary sygnału i jego parametrów. Po zakończeniu, eksportuj wyniki do swojego komputera używając, załączonego w zestawie, oprogramowania HSuite. 

Unikalna obudowa z podwójnej gumy oraz poliwęglanu zapewnia najlepszą ochronę i wytrzymałość. Ważący zaledwie pół kilograma jest wygodnym do przenoszenia i użytkowania urządzeniem. Możesz umieścić go w kieszeni, lub zawiesić na ramię przy pomocy zawartego w zestawie pasa.

Łatwa w obsłudze jednopoziomowa struktura menu z bardzo intuicyjnymi funkcjami zwiększającymi użyteczność, szybsze działanie oraz maksymalną wydajność. Prosta obsługa jak nigdy dotąd! Żadna funkcja nie wymaga więcej niż trzech kliknięć. Przejdź przez wszystkie funkcje nie zaglądając do instrukcji obsługi!


Wypróbuj już dziś!